Doporučujeme

Velká vánoční soutěž

K Vánocům patří dárečky, proto jsme pro vás připravili opravdu bohatou nadílku. Kromě toho, že si užijete spoustu zábavy na vánočních akcích, můžete se také zúčastnit Velké vánoční soutěže! Čeká na vás 50 krásných věcných darů, voucherů nebo vstupenek, které do soutěže věnovaly firmy z celé Obchodní a zábavní zóny Čestlice. Hlavními partnery soutěže jsou Aquapalace Praha, Kika a Sokolovna Průhonice. Soutěž již byla ukončena.

Vyhrajte věcné dary nebo vouchery v celkové hodnotě 50.000 Kč!

1x náramek DKNY, 5x dárkový šek v hodnotě 250 Kč (Klenoty Aurum); 3x dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč (Lee Cooper); 3x poukazy v hodnotě 500 Kč (Fann parfumerie); 3x dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč (TimeOut); 1x dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč ­(Steilmann); 1x dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč (Pizza Coloseum); 1x dárkový balíček pro děti, 2x dárkový balíček pro dospělé (dm drogerie); krbové nářadí + eko podpalovač v hodnotě 1000 Kč (Kamnářství Rynda); 1x Royale degustační menu v hodnotě 1800 Kč, 1x stříbrné degustační menu v hodnotě 1000 Kč, 5x dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč (Restaurace Masala Royale); 3x set nanokosmetiky v hodnotě 6497 Kč (Pikatec); 15x vstupenky do Aquapalace Praha.

akt12

 

Jak můžete soutěžit?

Jako hrací karta bude soutěžícím sloužit rozkládací mapa Obchodní a zábavní zóny Čestlice, která vyšla ve vánočním vydání časopisu (případně si jí vytiskněte z přílohy tohoto článku). Pokud rádi používáte mobilní technologie, můžete soutěžit i v mobilní aplikaci, informace naleznete níže. Pro účast v soutěži stačí přijít na jednu z vánočních akcí a potvrdit si hrací kartu nebo načíst QR kód v aplikaci:

Rozsvícení vánočního stromečku

27. 11. v 18 hod., Aquapalace Praha

Mikulášská Kika

4. 12. 10–18 hod., Kika (potvrzení hrací karty 10–15 hod.)

Mikuláš v Sokolovně Průhonice

4. 12. 16–19 hod., Sokolovna Průhonice
(potvrzení hrací karty 16–18 hod.)

Zpívání koled s Leonou Gyongyosi 

11. 12. v 18 hod., Aquapalace Praha

Ježíškova pošta

18. 12. v 18 hod. Aquapalace Praha – vyhlášení soutěže a předání výher

 

Na každé z těchto akcí naleznete stánek Obchodní a zábavní zóny Čestlice, kde si necháte dát do příslušné kolonky razítko nebo načtete QR kód v mobilní aplikaci. Pokud získáte alespoň jedno razítko (QR), můžete nám vyplněnou kartu zaslat na adresu redakce: Hlavní 195, 251 01 Světice, anebo ji stačí nascanovat či vyfotit a odeslat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Doručené hrací karty seřadíme podle pořadí, v jakém byly doručeny (nebo podle hodiny načtení QR kódu). Výhercem se stane každý desátý účastník soutěže. Výhry budou předány 18. 12. na akci Ježíškova pošta v Aquapalace Praha v 18 hod.

Soutěžte i v mobilní aplikaci!

Pokud jste příznivcem moderních technologií, stáhněte si naši ­aplikaci a soutěže se můžete zúčastnit bez papírové hrací karty. Stačí na každé z uvedených vánočních akcí načíst soutěžní QR kód, který bude umístěn na viditelném místě na našem stanovišti.

Mobilní aplikaci do telefonu či tabletu nainstalujete takto:

1) Stáhněte si do vašeho mobilního zařízení aplikaci Happyfeed. Bez obav si ji zadarmo nainstalujte pro systém Android nebo iOS.

2) po otevření stiskněte „Zadat Happykód“. Otevře se čtečka, kte­rou oskenujte níže uvedený QR kód, nebo kód “cestlice” napište ručně. Obojí vás navede k nám.

Pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže organizované pod názvem „Velká vánoční soutěž” (dále jen „soutěž“) je společnost Obchodní zóna Čestlice s.r.o. (IČO: 05199603). Soutěž probíhá od 27.11. do 18. 12. 2016. Soutěže se může zúčastnit spotřebitel (tzn. fyzická osoba) starší 15 let. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit se souhlasem svého zákonného zástupce. Soutěžním úkolem je účast na jedné ze 4 vánočních akcí uvedených výše. Hrací karta je součástí vánočního vydání časopisu Obchodní a zábavní zóny. V hrací kartě je nutné vyplnit jméno a příjmení a přijít alespoň na jednu uvedenou akci, kde si soutěžící nechá dát do příslušné kolonky razítko. Vyplněný arch odevzdejte na adresu redakce Obchodní a zábavní zóny Čestlice: Hlavní 195, 251 01 Světice nebo naskenovaný pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Ceny v soutěži nejsou seřazeny dle hodnoty ani podle žádného jiného pravidla, cenu získá každý desátý účastník soutěže, který splnil podmínky soutěže (získal potvrzení o účasti alespoň na jedné akci) a odeslal hrací kartu společnosti nebo načetl QR kod umístěný na akci do mobilní aplikace Happyfeed. Ceny získávají účastníci soutěže podle pořadí zaslaných hracích karet do vyčerpání cen (výher). Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení. O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její podmínky, a to tak, že změnu vyhlásí na webových stránkách, kde jsou k dispozici platné a úplné podmínky. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a poskytuje OZČ dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů – jméno a příjmení a pro případ, že se stane Výhercem také jména, příjmení, adresy bydliště a dalších údajů, které budou získány v rámci soutěže (dále jen „Údaje“), pro účely organizace soutěže po dobu 100 dní od udělení souhlasu. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla společnosti. Neposkytnutí nebo odvolání souhlasu může mít za následek nemožnost předání případné výhry. Soutěžící má právo na přístup k Údajům, právo požádat o vysvětlení a případně právo požadovat odstranění vzniklého stavu, zejména blokování, provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho Údajů a další práva uvedená v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích. Výherce bere na vědomí, že je povinen vypořádat své případné daňové povinnosti vůči státu.

 

Pro psaní komentářů se přihlašte

Magazín Můj domov

 • Bytové textilie zútulní váš domov
  Bytové textilie zútulní váš domov Je nenápadný, ale jeho přítomnost dokáže vtisknout osobitost a originalitu. Díky němu dodáme našemu bytu či domu jedinečnou atmosféru. Ano,…
 • Finalistky Miss Face 2017 v Čestlicích
  Finalistky Miss Face 2017 v Čestlicích Home Design Center v Čestlicích zaplavila 13. září spousta nádherných a pozoruhodných žen. Konala se zde akce, na níž se…
 • Trendy a novinky v bydlení
  Trendy a novinky v bydlení V oblasti bydlení se stále objevují nové trendy, které zlepšují kvalitu našeho života. Připravili jsme pro vás přehled zajímavostí a…
 • Veletrhy bydlení 2017/2018
  Veletrhy bydlení 2017/2018 Veletrhy jsou ideální příležitostí, jak získat přehled o novinkách a trendech v bydlení a prohlédnout si na jednom místě prezentace…
 • Pohodlně se uvelebte...
  Pohodlně se uvelebte... Sedací souprava patří k dominantám obývacího pokoje a její kvalita ovlivňuje, jak pohodlně se v našem domově cítíme. Na pohovce…