Doporučujeme

hanak-forum01Na ploše 6000 m2 naleznete sortiment nejprestižnějších domácích i zahraničních značek. Komplexní nabídku sortimentu výrobce HANÁK NÁBYTEK, a.s. doprovázejí a perfektně doplňují naši partneři, kteří sídlí a mají zde i svá samostatná studia a výstavně prodejní expozice.

 

Více informací o centru: HANÁK Forum

 

hanak-forum-logo

Ve výrobním programu firmy ALBO najdete dřevěná okna, dřevěná euro okna (eurookna), dřevohliníková okna, dřevěné vstupní vchodové dveře, interiérové dveře, zimní zahrady, speciální výrobky jako sekční garážová vrata, zdvižně odsuvné dveře, posuvné dveře, skládací stěny a další stavebně truhlářské výrobky.

Místo

Projděte si naši galerii, vyberte si typ schodiště či materiál, který se Vám nejvíc líbí a navštivte kterýkoliv náš Showroom. Nejen že si zde prohlídnete vše reálně, navíc Vám můžeme pomoci s výběrem...

Místo

V nově otevřené expozici představujeme širokou nabídku interiérových a exteriérových rolet, žaluzií, markýz a pergol...

Místo

VÍNO HRUŠKA s.r.o. se sídlem v Blatničce jsme založili v lednu roku 2007. Již 8 generací si v rodině předáváme cenné zkušenosti a rady v oblasti pěstování vinic a výroby vína. Dnes v obci Blatnička ve vinařské podoblasti Slovácké obhospodařujeme 56 ha vinic, kde se snažíme využít místního "Terroir" k výrobě kvalitních a odrůdově charakteristických vín z této oblasti.

Místo