Doporučujeme

Colosseum nábytek Doporučené

150.jpg
150.jpg
151.jpg
152.jpg
153.jpg
155.jpg

Podrobnosti

Adresa
Průhonická 119, Čestlice, 25101
Mobil
777 333 327
Fax
241 401 506
E-mail
Místo
Otevřeno
Po - So: 10.00 - 20.00 hod
Ne: 10.00 - 19.00 hod
Rating
Star00Star00Star00Star00Star00
Logo

Colosseum spol. s r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí na českém trhu. Naši filosofii a náplň práce vystihují:

Profesionalita - v nábytkářském oboru se pohybujeme od založení firmy tj. od roku 1993, což nám umožnilo navázat pevné obchodní styky s výrobci (jsme exkluzivními zástupci a dovozci pro Českou republiku), získat velké zkušenosti a rozvinout naše služby. Pravidelně sledujeme trendy a vývoj, jak v nábytkářském průmyslu, tak i v doplňkových odvětvích.

Rozsah nabídky - nabízíme veškerý sortiment bytového nábytku od kompletního kuchyňského nábytku včetně spotřebičů až po jednotlivé solitérní kusy a doplňky. Rozsah služeb - rozsah služeb si určuje konečný zákazník. Jsme schopni zajistit kompletní dodávku včetně dopravy, montáže a instalace elektrospotřebičů, konzultace s architektem, vizualizace projektů, zaměření na místě a další.

Exkluzivita - jsme výhradními zástupci 16 významných výrobců nábytku, což má pozitivní vliv na konečnou cenu pro odběratele, cena je totiž stejná jako u výrobce.

Kvalita - kvalita italského nábytku je dána staletími prověřenou výrobou, rozvinutými různorodými technologiemi, precizností výběru použitých materiálů, povrchových úprav a kování a v neposlední řádě světovým designem. Ne nadarmo jezdí celý svět na nejznámější veletrh nábytku v Miláně.

Spolehlivost - spolehlivost je v obchodě na prvním místě. S tímto vědomím přistupujeme ke každému klientovi. Nejsme žádný "nováček", na trhu jsme již dlouho. Na spolehlivost dbáme i při výběru výrobců a našich obchodních partnerů.

Komplexnost - nabízíme kompletní služby pro konečného zákazníka, od počátečního projektu až po montáž nábytku. Stejně tak i nabízíme komplexnost v rozsahu nabízeného nábytku. Byt, dům, restauraci nebo hotel si tak můžete vybavit v jednotném stylu.

Zkušenost - vzhledem k tomu, že se na trhu pohybujeme od roku 1993, získali jsme za tu dobu velice cenné zkušenosti, které rádi předáváme dále. Naše zkušenost je ku prospěchu konečnému zákazníkovi - tedy Vám, projevuje se v rychlosti a kvalitě nabízených služeb, řešení technických problémů a podrobných znalostech sortimentu.

Ohodnotit tento záznam
0 volba
Poloha na mapě