Doporučujeme

Elektro, mobily, počítače

Přidejte svůj záznam

Asbis patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím 3 distribučních center a 33 místních velkoobchodů...

Pravidelný servis sítě (outsourcing), realizace LAN sítí (strukturovaná kabeláž), modernizace současné sítě, bezdrátové spoje a rozvod internetu po domě/kanceláři...

Kvalitní vysokorychlostní připojení k síti internet v lokalitě Průhonice, Čestlice a dalších.

Telefon222 361 620

Specializovaný obchod s elektromateriálem a svítidly. Na podporu svých aktivit se od roku 2002 rozšířen o specializovaný Hobby Market se sortimentem nářadí, železářství, zahrady, barev, stavebnin, sanity, podlah a svítidel.

nternetový obchod nabízí rozsáhlou sekci výprodejů. Specializuje se na prodej spotřební el., domácích spotřeb., počítačů, foto, mob. telefonů, auto-moto příslušenství, parfémů, sport. potřeb a produktů pro zahrádkáře. Rozvoz po ČR, splátky z domova.

Velkoobchod, maloobchod Například nabízíme: USB, HDMI, DVI, VGA, FW, SATA kabely, Audio-video, TV anténní, SCSI kabely, napájecí a prodlužovací kabely 230V, patch kabely Cat5e, Cat6 a Cat6A, optické kabely, adaptéry a redukce. Jsme distributorem KVM přepínačů a všech produktů firmy ATEN v ČR.

Poskytovatel telekomunikačních služeb včetně příslušenství...

Místo

Svítidla, světla, lustry velký výběr na ploše 2000 m2.

komplexní telekomunikační služby, mobilní telefony a příslušenství

Místo