Doporučujeme

Společnost A. Charouz Motors, s.r.o. je jediným autorizovaným dealerem vozů Jaguar a Land Rover v Praze a Středočeském kraji. Orientujeme se na ty zákazníky, kteří na trhu kromě prémiových značek Jaguar a Land Rover hledají osobní, individuální přístup a příjemnou atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním a vysokou odborností.

Štítek,

Společnost auto I.S.R. patří mezi největší značkové prodejce vozů Volkswagen a Audi v České republice. V auto I.S.R. Vás čeká profesionální, individuální a příjemný přístup. Komplexní péče o Váš vůz, maximální zkrácení čekací doby, nadstandardní služby a vždy dostatek míst k parkování.

Štítek,

Centrum představuje komplexní a moderní areál s plochou 600m2, která obsahuje autorizovaný showroom ŠKODA, prodej ojetých vozů ŠKODA Plus a zázemí pro plně vybavené servisní středisko s krytým parkovištěm...

Společnost BGA motors s.r.o. vznikla v roce 2005 a od svého počátku se specializuje na servis motorových vozidel. V roce 2006 získala autorizaci pro opravy vozidel značky ŠKODA a také certifikát jakosti poskytovaných služeb dle standardů TÜV ISO 9001:2000. Naše společnost splňuje přísné požadavky výrobce na vybavení servisu a proškolení pracovníků.

Štítek

Od dubna roku 1996 jsme autorizovaní prodejci motocyklů HONDA. Začínali jsme v Průhonicích pod náměstím. V naší prodejně najdete téměř vše, co je potřeba pro motorkáře...

Hurtan Classic Car s.r.o. je přímá pobočka španělského výrobce stylových retrovozů značky Hurtan a provozovatel showroomu stejnojmené značky pro Střední a Východní Evropu. Naše vozy jsou ručně vyráběné a dodávané výhradně na zakázku. Vynikají svou jedinečností a jsou nezaměnitelným doplňkem pro každého, kdo si přeje udělat výjimečný dojem...

Štítek
Místo

KIA Motors Czech je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů. Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Kia vyrábí ročně více než 2,7 milionu automobilů v 9 výrobních a montážních závodech v 5 zemích světa. Ty jsou následně prodávány prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve 150 zemích celého světa.

Štítek

Výhradní dovozce nákladních automobilů MAN, tahačů, autobusů, komunálních vozů, ojetých vozů. Poskytujeme servis a 24 hodinovou pohotovostní službu.

Prodej a servis vozů KIA.

Štítek,

Společnost Pyramida Průhonice je nově autorizovaným prodejcem a servisem vozů Renault, Dacia a Seat.

Štítek, ,

Dlouholetá a výjimečná historie firmy Renault Trucks pokračuje a i nadále se čím dál rychleji rozvíjí na všech vozovkách na světě. Renault Trucks má dlouhou a bohatou historií, na kterou můžeme být všichni hrdí.

Storex FST, spol. s r.o. je společností zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik. Nabízíme pneuservisní služby a vybrané služby rychloservisu.

Štítek

Společnost Toyota Tsusho Praha s.r.o. působí na českém automobilovém trhu od roku 1992, kdy započala svoji obchodní činnost na základě získané registrace pod původním názvem Toyota Tsusho Czechoslovakia. Aktivity této společnosti byly od počátku spjaté nejen s maloobchodní dealerskou činností soustředěnou na prodej náhradních dílů, servis a prodej vozů značky Toyota, ale i na celkovou koncepci a strategii této největší automobilové značky, vedoucí k propagaci, rozvoji image a současně získání stabilního podílu na českém automobilovém trhu.

Společnost Volvo Car Corporation je jednou z nejsilnějších značek v automobilovém průmyslu s dlouhou historií světového leadera v inovacích. Byla založena v Gothenburgu ve Švédsku Gustafem Larsonem a Assarem Gabrielssonem, první automobil opustil továrnu dne 14 dubna 1927. Nesl název ÖV4 (Jakob). Pro podrobný přehled vývoje společnosti Volvo Cars a modelů v průběhu let navštivte stránky Volvo Cars Heritage.

První nákladní vůz jsme vyrobili v roce 1928. Od té doby se stalo hodně událostí, avšak některé věci se nezměnily ani trochu. Přesto máme pocit, že se všechno dá o něco vylepšit. Naše odhodlání řešit problémy a překonávat překážky vždy vedlo k tomu, že se nám často daří uvádět do praxe technické objevy a špičkové inovační technologie jako prvním na světě. Proto je společnost Volvo Trucks proslulá svým dynamickým myšlením a úsilím o lepší budoucnost.