Doporučujeme

Asbis patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím 3 distribučních center a 33 místních velkoobchodů...

Nafukovací balonky různých tvarů, barev a velikostí. Potisk na balonky.

Štítek

Nářadí pro profesionály. Hilti je registrovanou značkou Hilti Corporation, 9494 Schaan, Liechtenstein...

KIA Motors Czech je výhradním dovozcem automobilů značky Kia do České republiky, ve které působí od dubna roku 1994. Za dobu své existence na českém trhu prodala téměř 70 000 vozů. Kia Motors Corporation – výrobce kvalitních automobilů pro všechny mladé duchem, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Kia vyrábí ročně více než 2,7 milionu automobilů v 9 výrobních a montážních závodech v 5 zemích světa. Ty jsou následně prodávány prostřednictvím sítě distributorů a dealerů ve 150 zemích celého světa.

Štítek

V MAKRO najdete celou řadu užitečných služeb, které vám pomohou nejen ve vašem podnikání! V naší prodejně vám nabízíme zboží od lokálního dodavatele...

Výhradní dovozce nákladních automobilů MAN, tahačů, autobusů, komunálních vozů, ojetých vozů. Poskytujeme servis a 24 hodinovou pohotovostní službu.

Dlouholetá a výjimečná historie firmy Renault Trucks pokračuje a i nadále se čím dál rychleji rozvíjí na všech vozovkách na světě. Renault Trucks má dlouhou a bohatou historií, na kterou můžeme být všichni hrdí.

Společnost Volvo Car Corporation je jednou z nejsilnějších značek v automobilovém průmyslu s dlouhou historií světového leadera v inovacích. Byla založena v Gothenburgu ve Švédsku Gustafem Larsonem a Assarem Gabrielssonem, první automobil opustil továrnu dne 14 dubna 1927. Nesl název ÖV4 (Jakob). Pro podrobný přehled vývoje společnosti Volvo Cars a modelů v průběhu let navštivte stránky Volvo Cars Heritage.

První nákladní vůz jsme vyrobili v roce 1928. Od té doby se stalo hodně událostí, avšak některé věci se nezměnily ani trochu. Přesto máme pocit, že se všechno dá o něco vylepšit. Naše odhodlání řešit problémy a překonávat překážky vždy vedlo k tomu, že se nám často daří uvádět do praxe technické objevy a špičkové inovační technologie jako prvním na světě. Proto je společnost Volvo Trucks proslulá svým dynamickým myšlením a úsilím o lepší budoucnost.