Doporučujeme

NC Albert HYPERMARKET

Přidejte svůj záznam

albert01Obchodní centrum Albert Průhonice se nachází v jižní části obchodní zóny Průhonice – Čestlice. Obchodní zóna se rozkládá podél dálnice D1, na západním a severozápadním okraji obce Čestlice.

 

Více informací o centru: NC Albert hypermarket

 

albert-logo

V salónu krásy Adriana jsou pro Vás připraveny až 40% slevy na kosmetiku. Pro maminky máme hlídání dětí zajištěno. Kosmetický salón Adriana nabízí, masáže, pedikuru, manikůru, modeláž nehtů, to vše za velmi příznivé ceny.

Místo

Společnost Albert působí na českém trhu od roku 1990 a je součástí celosvětové maloobchodní společnosti Ahold. V současné době má více než 280 prodejen. V nich obslouží ročně téměř 200 milionů zákazníků. Právě zákazníci zvolili Albert už čtyřikrát po sobě supermarketem roku.

Místo

Hračky, knihy, multimédia

Místo

Prodej spodního prádla všech velikostí od obvodu 70 do 100, velikost košíčků A - H, značek Simone Perele, Felina, Calvin Klein, Cotton club, Sielei, Comet, Lormar, Schiesser, Skiny, DKNY-Donna Karan New York, Diesel. spodní prádlo, plavky, pyžama, župany, punčochové zboží...

Místo

Příjemné posezení v Cafe Valera u kávičky světoznámé značky Lavazza, nápojů od firmy Coca-Cola. Dle ročního období přizpůsobujeme nabídku míchaných nápojů. Kromě zmrzlinových pohárů Vám ke kávě nabídneme kvalitní dorty české výroby, jablkový závin nebo zapékané bagety či tousty.K dispozici pro Vás máme dva počítače s připojením na internet s dostatečným soukromím, tiskárnou, kopírkou a samozřejmostí je i Wi-fi pro naše hosty zdarma.

Místo

Výrobky společnosti CCC jsou určeny pro všechny, kteří hledají kvalitní a módní obuv za příznivou cenu. CCC nabízí obuv pro všechny

Místo

Česká kuchyně Prima bašta nabízí jídla české kuchyně, gyros, pizzu a saláty...

Místo

Vnitrostátní a mezinárodní poštovní a peněžní služby. Služby Czech POINT, kopírovací služby, Western Union a prodej doplňkového sortimentu. Kolkové známky, dálniční kupóny, obalový materiál, denní tisk, časopisy, místní noviny, produkty mobilních operátorů, pohlednice a přání, papírenské zboží, školní potřeby, kalendáře a diáře, knihy různých žánrů, mapy, filmová a hudební CD + DVD, společenské hry, zboží s motivem Čtyřlístek a Pat a Mat, hračky a ostatní zboží.

Místo

Služby dětského koutku s profesionální péčí.

Místo

Sluneční a dioptrické brýle, oční optika

Místo

Rychlé občerstvení...

Místo

Jsme rodinná firma, která z kvality učinila smysl svého života. Vášeň ke kávě celé rodiny a všech našich spolupracovníků nám umožňuje přinášet našim spotřebitelům kávu výjimečné chuti. Nadnárodní firmy se snaží měnit chuť českých spotřebitelů...

Místo