Doporučujeme

Ve svých specializovaných prodejnách nabízíme široký sortiment destilátů, likérů, zahraničních a především moravských vín, které sami vybíráme a dovážíme od těch nejlepších moravských vinařů. Naše vína získávají pravidelně ocenění na nejprestižnějších tuzemských i zahraničních soutěžích...

Místo

VÍNO HRUŠKA s.r.o. se sídlem v Blatničce jsme založili v lednu roku 2007. Již 8 generací si v rodině předáváme cenné zkušenosti a rady v oblasti pěstování vinic a výroby vína. Dnes v obci Blatnička ve vinařské podoblasti Slovácké obhospodařujeme 56 ha vinic, kde se snažíme využít místního "Terroir" k výrobě kvalitních a odrůdově charakteristických vín z této oblasti.

Místo

Salon VitalBody je otevřen již od roku 2007 jako součást rekreačního komplexu Park Holiday v Benicích. V roce 2011 jsme jako externí firma převzali salon a mimo vložených dlouholetých zkušeností se snažíme pro klienty stále nacházet něco nového...

komplexní telekomunikační služby, mobilní telefony a příslušenství

Místo

Společnost Volvo Car Corporation je jednou z nejsilnějších značek v automobilovém průmyslu s dlouhou historií světového leadera v inovacích. Byla založena v Gothenburgu ve Švédsku Gustafem Larsonem a Assarem Gabrielssonem, první automobil opustil továrnu dne 14 dubna 1927. Nesl název ÖV4 (Jakob). Pro podrobný přehled vývoje společnosti Volvo Cars a modelů v průběhu let navštivte stránky Volvo Cars Heritage.

Kategorie:Auto-moto

První nákladní vůz jsme vyrobili v roce 1928. Od té doby se stalo hodně událostí, avšak některé věci se nezměnily ani trochu. Přesto máme pocit, že se všechno dá o něco vylepšit. Naše odhodlání řešit problémy a překonávat překážky vždy vedlo k tomu, že se nám často daří uvádět do praxe technické objevy a špičkové inovační technologie jako prvním na světě. Proto je společnost Volvo Trucks proslulá svým dynamickým myšlením a úsilím o lepší budoucnost.

Kategorie:Auto-moto