Doporučujeme

Společnost prodává, servisuje a půjčuje stavební stroje JCB - rýpadla, nakladače, minirýpadla, teleskopické manipulátory a rýpadlonakladače. Gradery NOBAS, kompresory KAESER, elektrocentrály JCB a ENDRESS, válce Vibromax a vysokozdvižné vozíky JUMBO.

Kategorie:Sklo, stavba

Značka TIMEOUT byla založena v r. 1992 skupinou mladých designérů rozhodnutých vytvořit značku, která zachytí pozitivní kalifornský životní styl a jeho jedinečnou svobodnou atmosféru.Od samého počátku se TIMEOUT snaží dopracovat k jednoduchému cíli: vytvořit přátelskou a cenově dostupnou značku, která ztělesňuje svobodného ducha a pozitivní kalifornský životní styl.

Místo

Značkové české a německé kuchyně NADOP a Schüller naleznete v prodejní expozici české firmy Tosca interiér. Ke zpracování návrhů používáme nejnovějších technologií s prostorovým 3D programem. Využíváme současných trendů na trhu a nabízíme celou škálu stylů, tvarových provedení i různého materiálového řešení. Zákazník získá vše od klasického masivu po nevšední kombinaci barev, povrchů a různých struktur s kvalitním...

Místo

Společnost Toyota Tsusho Praha s.r.o. působí na českém automobilovém trhu od roku 1992, kdy započala svoji obchodní činnost na základě získané registrace pod původním názvem Toyota Tsusho Czechoslovakia. Aktivity této společnosti byly od počátku spjaté nejen s maloobchodní dealerskou činností soustředěnou na prodej náhradních dílů, servis a prodej vozů značky Toyota, ale i na celkovou koncepci a strategii této největší automobilové značky, vedoucí k propagaci, rozvoji image a současně získání stabilního podílu na českém automobilovém trhu.

Kategorie:Auto-moto

Firma Triant nabízí několik nábytkových řad české výroby. Nabídka je dále rozšířena o nábytek italských firem, sedací soupravy, svítidla a nejrůznější bytové dekorace. Bohaté zkušenosti máme s výrobou nábytku na zakázku a vestavěných skříní.

Místo

Tricoline je český výrobce luxusních plavek. Nabízíme dámské, pánské, dětské a sportovní plavky. Samozřejmostí je výborná kvalita látek, perfektně padnoucí střihy a ohromný výběr všech druhů po celý rok. Vybíráme ty nejkvalitnější látky v Itálii a ve Španělsku, inspirujeme se moderními...