Doporučujeme

hr banner

Pokladní/prodavač

PEPCO Czech Republic s.r.o.

Nabízíme: práce v rozvíjející se společnost, možnost kariérního postupu, dvousložkový plat (fix a prémie), slevy na zaměstnanecké nákupy, propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání, flexibilní pracovní doba, stravenky.
Náplň práce: obsluha a poradenství zákazníkům, práce na pokladně, příjem zboží a jeho prezentace, přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře, průběžné doplňování zboží ze skladu, odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled, prevence proti krádežím.

Požadujeme: administrativní a ekonomické znalosti: pokladna – základy; osobnostní předpoklady a dovednosti: chuť zdokonalovat se, komunikativnost, samostatnost a odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, profesionální vystupování, loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli, vztah k obchodu a módě, ochota k fyzické práci.
Pozice je vhodná i pro absolventa.
Lokalita: Praha východ- Čestlice